Vánoční event

Vážení hráči,

Vánoce se kvapem blíží a po Santovi zatím není ani vidu, ani slechu. Pomožte vánoční víle najít Santa Clause, aby stihli včas rozdat dárky všem hodným lidem!

 

A nyní k samotnému průběhu Vánočního eventu:

Vzhledem k stávající situaci jsme se rozhodli rozfázovat spuštění eventu do 3 etap. První etapa startuje již dnes a bude obsahovat dva známé Vánoční eventy na sbírání stromečků, které rychleji regenerují manu a HP, a v boji proti zlému krocanovi Thomas D. Turkey, který nenávidí vánoční pohodu a snaží se tak Vánoce všem za každou cenu překazit tím, že zajme Santa Clause.

Tyto dva eventy začnou dnes 22.12. v 0:00 a poběží až do 29.12. do půlnoci. Ale pozor! Event Manageři Santa's Trainee i Baby Rudolph/Christmas Fairy budou tentokrát končit ve stejný den jako eventy! Po nich navážeme na 3. fázi eventu, která bude mít novoroční tématiku. Info k Silvestrovskému eventu přinese ale až další článek. A co bude ta druhá fáze eventu? Plánujeme malé překvapení, ale zatím nebudu prozrazovat podrobnosti. Pokud vše vyjde podle našich představ, můžete se těšit na supr podívanou! :-)

 

A co můžete získat z eventu? Spíše radůstky:

 • Special Christmas Tree - rychleji regeneruje HP, MP, pokud je zasazen mimo město
 • Agathion Rudolf - nemá žádný zvláštní skill
 • Transformačka na sněhuláka
 • Rudolf Nose accessory
 • Zbraně +4 až +16 zvoleného grade (zpravidla na 4h trvání, ale pokud bude mít někdo extra štěstí, může získat i full OE zbraň)
 • Vitality itemy, Buff svitky atp.
 • Echo Crystals - koledy

 

Event sbírání stromků:

Pokud k Santa Trainee zanesete 4 Star Ornaments, Bead Ornaments, 10 Fire Tree Branches a 1 Flower Pot, poskládá vám z něj malý vánoční stromek (ordinary Christmas Tree). Pokud takovýchto malých stromků poskládáte 10, můžete je směnit za Special Christmas Tree nebo za Agathiona Rudolfa.

 

Event osvobození Santy:

​Jak už jsme zmiňovali, Santa byl zákeřně zajat a je držen obludným krocanem. Thomas D. Turkey se letos rozhodl zkazit všem Vánoce a je jen na vás, zda dokážete Santovi pomoci. Thomas D. Turkey se objevuje každé 4 hodiny na dobu 30ti minut ve Frozen Valley kousek od Trpasličí vesničky a to v časech ráno ve 4 a 8, v poledne, ve 4 odpoledne, v 8 a 12 večer. Vysvobodit Santu ale není úplně snadné, protože tenhle nadutý krocan není úplně klasický tvor a nejde ho zabít žádnou zbraní. NPC Baby Rudolph vám ušije tu správnou čepičku Saving Santa Hat. Když si ji nasadíte, najdete ve skillech 3 event skilly - kámen, nůžky a papír. Vydejte se za Thomasem a vyzvěte jej na souboj v hře kámen-nůžky-papír. Thomas má ego jak ToI, takže se s vámi rád utká, protože nevěří, že by ho někdo mohl porazit. :-) Pokud vyhrajete 4x, Thomas Santu osvobodí a ten až do následujícího přednastaveného času pak běhá po světě a rozdává své dárečky.

 

Doplňující info:

 • Spawn Thomase je oznámen v chatu po celém světě, stejně jako úspěch či neúspěch s vysvobozením Santy.
 • Skill kámen/nůžky/papír použijte v momentě, kdy se kolem Thomase objeví takový modrý kruh, typ self-buffu. V liště bufů se vám zobrazí 30sec odpočítávání skillu. Pokud dáte skill příliš brzo, nebo příliš pozdě, dané kolo pro vás neplatí.
 • Santa čepička má určitou životnost, takže si každý den (po 24hod) budete muset dojít pro novou.
 • V případě vítězství nad Thomasem se buff ikonka promění v nový buf s popiskou Win (výhra) a číslicí. Při remíze se nestane nic. Prohra zlikviduje všechny výhry. Pokud nemáte žádné vítězství, můžete dostat krátkou paralýzu.
 • Při dosažení 3 vítězství v řadě udělí Thomas všem zúčastněným v daném kole hodinový buff, který je dost užitečný. Poznáte sami. :-)
 • Hned po osvobození Santy začne náhodně navštěvovat hráče po celém světě. Při každé návštěvě věnuje hráči Santa Claus' Gift Set.
 • Počet dárků, které Santa rozdá, je ovlivněn počtem hráčů na serveru.
 • Santa navštíví pouze aktivní hráče, tedy hráče který je v combat modu (bojuje s mobem či jiným hráčem) a má dostatek místa v inventáři.

 

Po rozkliknutí itemu Santa Claus' Gift Set obdržíte časově omezené itemy:

 • Gift of Joy - po rozkliknutí získáte Holiday Scrolls - buffy
 • Gift of Luck - po rozkliknutí získáte Santa Claus' Weapon Exchange Ticket - ten lze vyměnit u Santa's Trainee - náhodně obdržíte zbraň +4 až +16 (s určitým časovým omezením). Pokud budete mít opravdu extrémní štěstí, můžete získat i normální zbraň +10.
 • Gift of Enjoyment - po rozkliknutí získáte Special Christmas Tree nebo Rudolph Nose nebo Santa Claus Treasure Box. 

 

Malá pozornost

A závěrem přinášíme informace týkající se dalšího rozšíření Prime shopu o nové čepičky. Během Vánoc dojde celkem ke 2 rozšířením, na druhém se momentálně pracuje, ale první vám přinášíme již nyní. Druhé bude na Štědrý den. :-)

Mezi novinky přibyly:

 • LadyBug Hat
 • Grasshopper Hat
 • Preying Mantis Hat
 • Gold-Rimmed Glasses
 • Iron Circlet

Další přírůstky do Prime shopu pak ale budou vyžadovat aktualizaci klienta! Tak si dejte odpořádku updatery ať pak nemáte problém. :-)

 

Jménem celého týmu bychom vám chtěli popřát štědrou nadílku, úžasnou vánoční atmosféru a celkově příjemně strávené Vánoce, ať už je plánujete strávit s rodinou či se svými přáteli, v reálném světě či online! 

 

Krásné Vánoce všem! :-)

Sinister

Statusoffline
Server Time:GMT+1

Social networks

Vote for us

TopZoneGTopTopServer
© 2007 - 2013 Onlinegamers, o.s. - portál Gamenode.cz. All rights reserved.
World of Warcraft™ and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.These terms and all related materials, logos, and images are copyright © Blizzard Entertainment. This site is in no way associated with or endorsed by Blizzard Entertainment.

NCsoft, the interlocking NC logo, PlayNC and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation. This site is in no way associated with or endorsed by NCsoft Corporation.