New Year's Event

Vážení hráči,

Vánoční event dnešní půlnocí končí a Santa Claus se i se svým pomocníkem Rudolfem a Santa's Trainee loučí a přejí všem příjemný a poklidný konec roku 2013. Doufáme, že se vám event líbil, i když jeho průběh provázela nejedna nesnáz. Santa Claus však našel mnoho šikovných hrdinů, kteří udatně bojovali proti nesnášenlivému krocanovi a právě díky vaší nemalé pomoci se mohli hráči celého serveru těšit z krásných dárečků. Doufám, že vám tyto dárečky pomohly a že jste si během Vánoc krásně zahráli.

 

Silvestrovský event

Nyní se můžete zúčastnit Silvestrovského eventu, který v závěru roku dá našim hráčům nějaké maličkosti, kterými můžete oslavit nejen poslední noc roku 2013. Zabíjením monster vám budou padat itemy Star Shard, Gunpowder a Magnesium, z nichž si u NPC Buzz the Cat můžete vyrobit malý nebo velký ohňostroj.

  • Na malý potřebujete 2 Star Shardy a 2 Gunpowdery,
  • na velký potřebujete 4 Star Shardy, 4 Gunpowdery a 1 Magnesium.

Event poběží do 1. ledna 2014 do půnoci, NPC zůstanou ve městech do 5. ledna 2014.

 

Nové itemy do Prime shopu jsou tu!

Jako další překvapení, které se drobně opozdilo kvůli problémům s krocanem, vám nyní přinášíme další itemy do Prime shopu. Jedná se o několik opravdu pěkných čepiček, 2 prďácké agathiony a samozřejmě již delší čas žádanou motorku. Doufáme, že si novinky pořádně užijete a že vám přinesou hodně radosti nejen do Nového roku. :-)

!! Pozor: Musíte aktualizovat svého herního klienta pomocí L2Updateru !!

 

Čepičky:

 

Agathioni a mount:

  

 

Na závěr bych ráda poděkovala jménem celého GN týmu za vaši dlouholetou náklonnost, vlídné slovo podpory i za herní či finanční pomoc. Bez vás bychom dnes nemohli být tam, kde jsme nyní. A velkou zásluhu na tom máte právě i vy, hráči, nejen díky tomu, že u nás rádi trávíte svůj volný čas, ale že jste tolerantní vůči drobným neduhům serveru, které nám pomáháte odstraňovat. Nejen za L2 sekci můžu říct, že za sebou máme pořádný kus cesty, a já nám všem přeji, aby další rok byl mnohem méně uspěchaný a náročný než rok minulý a aby se nám i nadále dařilo odlaďovat server do takové podoby, s níž budete spokojeni. :-) 

 

Přeji všem za celý tým krásnou poslední noc v roce 2014, hodně veselí a žádné úrazy a těším se opět brzy naviděnou v novém roce 2014! :-) 

Sinister

Statusoffline
Server Time:GMT+1

Social networks

Vote for us

TopZoneGTopTopServer
© 2007 - 2013 Onlinegamers, o.s. - portál Gamenode.cz. All rights reserved.
World of Warcraft™ and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.These terms and all related materials, logos, and images are copyright © Blizzard Entertainment. This site is in no way associated with or endorsed by Blizzard Entertainment.

NCsoft, the interlocking NC logo, PlayNC and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation. This site is in no way associated with or endorsed by NCsoft Corporation.