Nábor nových členů týmu

Vážení hráči,

je tomu již několikátý týden, který trávíme nad opravami a testy nových změn, které Sinister potřebuje stejně tak intenzivně jako savana déšť.

Ačkoli je Sinister stabilním serverem, je také serverem, který se dynamicky vyvíjí a z toho plyne rovněž i jistá občasná-dočasná nestabilita. Ačkoli jsme doufali, že se situace v krátké době po startu serveru upraví a nejsložitější bugy odladíme, zatím se na serveru neustále pracuje. Osobně jsem ráda za to, že server běží, i když si uvědomujeme, že zdaleka nedosahuje svého potenciálu. Bohužel jsou ale některé bugy náročnější na opravu a komplexněji provázané s jinými L2 featurami, a proto musíme postupovat opravdu opatrně a tedy i pomalu. Ne vždy je také možné všechny opravy komplexně otestovat před nasazením na ostrý server, protože navození těch atypických situací, do kterých se našim hráčům občas podaří dostat, je pro nás prakticky nemožné. Proto bych vám ráda jménem celého L2 týmu poděkovala za vaši nedocenitelnou pomoc při reportování problémů i za vaši trpělivost a pochopení při opravách těchto nemilých brouků. Díky vašim hlášením je možné včas rozkrýt některé nedokonalosti serveru a poměrně rychle je odstranit. Za své dva měsíce běhu Sinister ušel velký kus cesty kupředu a ačkoli nás ještě práce čeká, situace už je výrazně lepší. Děkujeme! :-)

Vzhledem k tomu, že vytíženost týmu se postupně zlepšuje, rozhodli jsme se už pomalu rozšířit naše řady. Při naboru nových GM je vždy potřeba udělat si na nové členy čas, protože ne každé GM přichází s předchozími zkušenostmi. Z toho důvodu nabízíme všem hráčům, kteří již aktivně na Sinisteru nepůsobí či zvažují přerod z hráče na GM, možnost přidat se k nám.

 

Každý zájemce musí splňovat následující podmínky:

 1. Má dostatek času věnovat se práci GM
 2. Je mu vlastní asertivní chování a i v psychicky extrémně náročných situacích dokáže zachovat chladnou hlavu
 3. Je ochotný komunikovat s hráči i o zcela banálních problémech
 4. Má rozsáhlé znalosti hry Lineage, ideálně H5 update
 5. Nehraje na serveru L2Sinister nebo je ochoten se hraní vzdát

 

Každý zájemce o pozici GM může poslat svou žádost na email wiki@gamenode.cz, kde o sobě uveďte následující body:

 1. jméno a příjmení/
 2. datum narození
 3. jak dlouho hrajete Lineage 2
 4. zda máte zkušenosti s GMkováním, popř jiné znalosti + odkud
 5. zda ovládáte některý cizí jazyk
 6. zda hrajete na Sinisteru či nikoliv
 7. proč se o post GM ucházíte?
 8. proč bychom právě Vás měli vybrat na pozici GM?
 9. napište něco o sobě - Vaše povaha, jak o Vás smýšlí přátelé, obor studia/práce, zájmy či jak trávíte volný čas atp. :-)

 

Není třeba zde vypisovat, kolik lidí plánujeme do týmu přibrat. Rozhodneme se až podle nabídek. Každý zájemce bude individuálně posouzen a já doufám, že se s některými z vás potkám i na TS u dalšího pohovoru. Všechna GM budou v 6-8 týdenní zkušební době, po kterou budou mít omezena práva na minimum. Věříme, že takto nastavená pravidla jsou schůdná pro obě strany, zejména pro naše hráče.

 

Co se týká dalších znalostí či schopností...

Celkem by mě zajímalo zda máme ve svých řadách některá bývalá GMka či developery, umělecké či prostě jen šikovné malíře, grafiky či webdesignéry - začínající či profesionály, hráče zběhlé ve zpracování videí (Adobe AfterEffects, Cinema 4D, Sony Vegas aj.) atp. Pro začátek bych si ráda udělala představu, ale nevylučuji, že bych pro některé zájemce o spolupráci měla zajímavou nabídku. I v tomto případě se mi, prosím, ozvěte na můj email a specifikujte obor, o který se zajímáte, a případně doložte některé své práce či ukažte vlastní portfolio. :-) 

Tedy se těšíme na Vaše nabídky a přeji všem krásný předvánoční čas!

Za L2 GM tým, Wiki

Sinister

Statusoffline
Server Time:GMT+1

Social networks

Vote for us

TopZoneGTopTopServer
© 2007 - 2013 Onlinegamers, o.s. - portál Gamenode.cz. All rights reserved.
World of Warcraft™ and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.These terms and all related materials, logos, and images are copyright © Blizzard Entertainment. This site is in no way associated with or endorsed by Blizzard Entertainment.

NCsoft, the interlocking NC logo, PlayNC and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation. This site is in no way associated with or endorsed by NCsoft Corporation.