Mikulášský mini-event

Vážení hráči,

letos svatý Mikuláš zavítá i k nám na Sinister a jelikož jste byli všichni hodní, můžete se těšit na malý předvánoční event. :)

Ve dnech od pátku 6.12. až do úterý 10.12. budou ve městech rozmístěna NPC Steve Shyagel, kteří vám 1x denně dají buff na vitalitku. Tento buff trvá 2 hodiny a zastaví vaši vitalitu na té úrovni, kterou máte v době jeho nabrání. Dejte ale pozor, po přepnutí subky tento buf nenávratně zmizí. Při úmrtí buf samozřejmě také ztratíte, proto jsme do seznamu buffů přidali navíc Nobless Blessing, který případné ztrátě Vitality buffu zabrání.

Tip: Pokud musíte jít afk a vůbec se vám to nehodí kvůli vitality buffu, neměl by být problém normálně odlognout. Buff hráči zůstává a naváže tam, kde skončil před odlogem.


Přejeme Vám příjemnou Mikulášskou!

Sinister

Statusoffline
Server Time:GMT+1

Social networks

Vote for us

TopZoneGTopTopServer
© 2007 - 2013 Onlinegamers, o.s. - portál Gamenode.cz. All rights reserved.
World of Warcraft™ and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.These terms and all related materials, logos, and images are copyright © Blizzard Entertainment. This site is in no way associated with or endorsed by Blizzard Entertainment.

NCsoft, the interlocking NC logo, PlayNC and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation. This site is in no way associated with or endorsed by NCsoft Corporation.